IV RSMT MINI-MAX

Fiat CC Fire

W minioną niedzielę odbyła się czwarta runda RSMT MINI MAX w Toruniu na poligonie przy ulicy Andersa. Wystartowała tam nasza klubowa załoga Paweł Dobrowolski oraz Patrycja Wiatr.

Jak przyznał nam sam kierowca podjeżdżając na strefę serwisową był w ogromnym stresie zarówno z racji, że był osamotniony na polu walki jeśli chodzi o zawodników z Grudziądza oraz oponentów z ogromnym doświadczeniem na rajdowych polach. Takie nazwiska jak Marcin Gagacki, Rybałtowski Krzysztof czy Dariusz Topolewski budzą podziw wśród lokalnych kierowców. Ale już na pierwszych odcinkach było widać, że są w stanie nawiązać walkę z zawodnikami startującymi na codzień autami przygotowanymi pod Folkrace. Po pierwszych próbach notowali czasy pozwalające im zająć miejsce na podium i zdobyć upragnione trofeum. Niestety los chciał inaczej.

12186270_1023917621005575_8467029493199463053_oPo PS6 kierowca ATG musiał zrezygnować z dalszej walki z powodu uszkodzonej poduszki silnika. Silnik opadł, półosie wyskoczyły i dalsza jazda nie była już możliwa. Wielka szkoda zwłaszcza, że do mety pozostały raptem 2 oesy (skrócono zawody z 11 prób do 8). Nie mniej jednak należą się wielkie brawa za walkę. Warunki były bardzo ciężkie z racji porannego deszczu a leżące na płytach betonowych liście drzew okazały się być bardzo śliskie. Mamy nadzieję, że na następnych zawodach uda się szczęśliwie dojechać do mety i zająć dobrą punktowaną pozycję.

Poniżej przedstawiamy wyniki niedzielnych zawodów oraz aktualna liczba punktów w SuperPucharze.

12188089_1024077970989540_8616876736587320163_o

 

Generalka IV Runda Mini Max

Klasy IV Runda Mini Max

SuperPuchar

Serdecznie zapraszamy na kolejną V rundę RSMT Mini Max która odbędzie się już niebawem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.