Podsumowanie Sezonu Motorowego PZM 2016

Coroczne Podsumowanie Sezonu Motorowego PZM 2016 oczywiście z naszym udziałem.

Delegatura Grudziądzka Automobilklubu Toruńskiego w tym roku była reprezentowana fantastycznie, zdobywając imponującą liczbę trofeów.


MISTRZOSTWA OKRĘGU BYDGOSKIEGO PZM W KONKURSOWYCH JAZDACH SAMOCHODOWYCH W 2016 ROKU

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA (KLUBOWA)

zajęliśmy II MIEJSCE, ustąpiliśmy jedynie Automobilklubowi Toruńskiemu, któremu serdecznie gratulujemy.

KLASYFIKACJA GENERALNA (KIEROWCY)

ŁUKASZ GORCZYCKI – na 4. miejscu, z 27 pkt.

PAWEŁ DOBROWOLSKI – na 5. miejscu, z 27 pkt.

MARTA BARTEL – na 8. miejscu z 14 pkt.

KLASA I (KIEROWCY)

1. miejsce Paweł Dobrowolski, gromadząc 60 pkt.

KLASA III (KIEROWCY)

2. miejsce Łukasz Gorczyski, gromadząc 42 pkt.

3. miejsce Marta Bartel, gromadząc 38 pkt.

W tej klasie nie zostali sklasyfikowani, ale również gromadzili punkty: Wojciech Klusek (4. pozycja na liście z 23 pkt.), Artur Swedura (9. pozycja na liście z 17 pkt.), Mateusz Radecki (12. pozycja na liście z 12 pkt.) oraz Przemysław Adelman (15. pozycja na liście z 9 pkt.)

W KLASIE IV (KIEROWCY) punktował Szymon Bartel (8. pozycja na liście z 15 pkt.)

W KLASYFIKACJI GENERALNEJ (PILOCI) punktowali: Mateusz Piotrowski, Michał Pietrzak, Michał Szyszkowski, Paweł Michalski, Szymon Bartel, Michał Jarczewski, Łukasz Adelman, Maciej Babiarz, Patryk Waleryn, Piotr Koszyński


MISTRZOSTW OKRĘGU BYDGOSKIEGO PZM
W AUTO-SLALOMIE
w 2016 ROKU
 
KLASYFIKACJA GENERALNA
WOJCIECH KLUSEK – WICEMISTRZ OKRĘGU
ŁUKASZ GORCZYCKI – II WICEMISTRZ OKRĘGU
ARTUR SWEDURA – 6. MIEJSCE
PAWEŁ DOBROWOLSKI – 12. MIEJSCE
SZYMON BARTEL – 17. MIEJSCE
MARTA BARTEL – 18. MIEJSCE
 
KLASA 1
PAWEŁ DOBROWOLSKI – MISTRZ OKRĘGU
W tej klasie punktowali również: Michał Pietrzak, Kamil Gorczycki oraz Józef Olszyński
 
KLASA 3
ŁUKASZ GORCZYCKI – MISTRZ OKRĘGU
WOJCIECH KLUSEK – WICEMISTRZ OKRĘGU
ARTUR SWEDURA – II WICEMISTRZ OKRĘGU
MARTA BARTEL – 6. MIEJSCE
SZYMON BARTEL – 9. MIEJSCE
także
W tej klasie punktowali również: Piotr Sarnecki, Przemysław Adelman oraz Mateusz Radecki
 
W KLASIE 2 punktował Mateusz Piotrowski
 
W KLASIE 4 punktowali: Michał Porębski, Szymon Bartel oraz Marta Bartel

WYNIKI TURYSTYCZNYCH MOTOROWYCH
MISTRZOSTW OKRĘGU BYDGOSKIEGO
w 2016 ROKU
 
KLASYFIKACJA KLUBOWA
AUTOMOBILKLUB TORUŃSKI DELEGATURA GRUDZIĄDZ – WICEMISTRZ OKRĘGU
 
Gratulujemy serdecznie MISTRZOM OKRĘGU w tej kategorii – LKT “Wyczół” Gościeradz
 
W KLASYFIKACJA KIEROWCÓW punktowali: Tomasz Kopaczewski, Krzysztof Aniołowski, Artur Swedura, Ernest Pawlikowski, Mateusz Radecki, Anna Swedura, Paweł Dobrowolski, Witold Wygachewicz oraz Józef Olszyński
 
W KLASYFIKACJA PILOTÓW punktowali: Iwona Żurawska, Magdalena Bajerska, Miłosz Falencikowski, Andrzej Chełmowski, Anita Lewandowska, Jarosław Kaiser, Maciej Litwiński, Małgorzata Grajkowska
 

 

Wydarzenie, zorganizowane przez Zarząd PZM, odbyło się 11 grudnia 2016 roku (niedziela) o godzinie 11:00 w Sali Kameralnej Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Paderewskiego w Bydgoszczy.

Podsumowanie mijającego sezonu połączone było z uhonorowaniem działaczy społecznych odznakami honorowymi PZM oraz nagrodzeniem okolicznościowymi pucharami najlepszych w następujących dyscyplinach:

  • żużel
  • karting
  • samochody
  • motocykle
  • turystyka motorowa

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.