Rajdowe pożegnanie z Torem Poligon

9 lipca 2017 roku w ramach III rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia “BLACHOCAR Rally CUP” będziemy żegnać się z Torem Poligon.

Tor, na którym niejeden z kierowców, tworzących historię naszego klubu, w ciągu tych kilkunastu lat “połykał” kurz i kilometry, spalał paliwo i gumy, zdobywał trofea i doświadczenie, będzie na pewno przyjemnym wspomnieniem i pewnie nie jednemu z nas w przyszłości zakręci się łezka w oku na myśl o nim.

Pragniemy zaprosić wszystkich sympatyków motoryzacji rajdowej na tą niecodzienną imprezę. Tym bardziej, że nasza ekipa kierowców będzie reprezentować delegaturę Grudziądzką Automobilklubu Toruńskiego w silnym, spragnionym trofeów składzie.

Czekamy na Wasz doping i wspólną zabawę. Pierwsza załoga rusza o 10:00.

Spotkajmy się na torze „POLIGON” na terenie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Wjazd od ul. Drzymały i gen. Andersa.

Szczegóły dotyczące imprezy na http://www.automobilklubtorunski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.