Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2017

Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu Miasta Grudziądza

Już 1 października 2017r. (niedziela) każdy będzie mógł wziąć udział w samochodowym rajdzie turystycznym o zasięgu okręgowym, a nawet krajowym, bo to będzie:

IV RUNDA TURYSTYCZNYCH MOTOROWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU BYDGOSKIEGO PZM

23. RUNDA TURYSTYCZNEGO MOTOROWEGO PUCHARU POLSKI PZM

Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej to rajd turystyczny dla zmotoryzowanych znajomych, przyjaciół i całych rodzin, dzięki któremu będzie można poznać walory, historię, wspaniałe miejsca Grudziądza i jego okolic (nawet tych nieco dalszych), a dodatkowo zdobyć punkty w TMPP oraz TMMO.

Oprócz samych przejazdów, podczas których będzie można podziwiać piękne i ciekawe widoki zza szyby, również będzie można zobaczyć i zwiedzić wiele interesujących miejsc. Czekają także emocjonujące próby sprawnościowe, wyzwania dla spostrzegawczych na trasie w postaci zagadek do rozwikłania oraz testy wiedzy z kodeksu ruchu drogowego i pierwszej pomocy.

Groźnie brzmi…?

Ale tak nie będzie, bo ważna jest przede wszystkim dobra zabawa i pozytywne emocje. Każdy ma szansę zmierzyć się z samym sobą, a przy okazji z innymi uczestnikami.

Zapisy rozpoczną się 1 października 2017r. na Błoniach Nadwiślańskich w Grudziądzu o godzinie 8:30, a już o 9:45 odprawa uczestników.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie z regulaminami i dokumentami tutaj, albo na początku wpisu (przyciski REGULAMIN RAJDU i ZGŁOSZENIE DO RAJDU)

ZAPRASZAMY GORĄCO na doskonałą zabawę, ogromną dawkę atrakcji, emocji i ciekawych wrażeń.

Już teraz nie możemy się doczekać Ciebie, Twoich rodzin, przyjaciół i znajomych.

TO JEST RAJD DLA WSZYSTKICH – tych dużych i tych małych, tych doświadczonych i tych raczkujących, dla tych, którzy nie wiedzą gdzie jest Grudziądz, jak i tych, którzy znają Grudziądz i okolice “na wylot”, dla tych, którym się chce wziąć udział jak i tych, którym się nie chce – bo dzięki fantastycznej atmosferze i wspaniałym uczestnikom na pewno im się zachce i staną się częścią NASZEGO RAJDU.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.