Wakacje z Motorem 2018

WAKACJE Z MOTOREM 2018 W NOWEJ FORMIE

POL_Grudziądz_COA.svg

Wakacje z Motorem 2018 pod patronatem i współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Grudziądza

Już w niedzielę 19 sierpnia 2018 roku o godzinie 10:00 zaczynamy w nieco odmienionej formie imprezę pod nazwą Wakacje z Motorem 2018 – zapisy już od godziny 9:00.

Do 17 sierpnia na naszej stronie wydarzenia portalu Facebook (przejdź do: Wakacje z Motorem 2018) trwa dodatkowy konkurs na największą ilość polubień prezentowanych przez uczestników motocykli, motorowerów i innych tego typu pojazdów – “NAJBARDZIEJ LUBIANE DWA KÓŁKA WAKACJI Z MOTOREM 2018”.

W poprzednich latach w głównej mierze impreza koncentrowała się w okół toru przeszkód, tym razem chcielibyśmy Was zachęcić większą ilością konkurencji (nie tylko związanych z jazdą swoim pojazdem) oraz konkursem, w którym jurorami będą sami uczestnicy, wybierając najlepszy, najefektowniejszy, najwspanialszy a zarazem najpiękniejszy pojazd, który pojawi się na imprezie – “NAJWSPANIALSZY POJAZD WAKACJI Z MOTOREM 2018”.

Miejsce imprezy

Wakacje z Motorem 2018 odbędą się na parkingu C.H. Auchan w Grudziądzu przy ulicy Południowej 8

Zapisy i wjazd

Zapisy odbywać się będą w dniu imprezy – przy wjeździe i w biurze imprezy.

Na teren imprezy będzie można wjechać tylko i wyłącznie pojazdami biorącymi udział w “Wakacjach z Motorem 2018” – motocykle, motorowery, trójkołowce, quady  itp.

Od każdego pojazdu wjeżdżającego na teren imprezy pobierana będzie opłata wjazdowa w wysokości 10zł, uprawniająca dodatkowo do wzięcia udziału w konkursie na “NAJWSPANIALSZY POJAZD WAKACJI Z MOTOREM 2018” – jako juror i uczestnik.

Aby mieć możliwość wybierania “NAJWSPANIALSZEGO POJAZDU WAKACJI Z MOTOREM 2018” (juror), należy uiścić opłatę wjazdową – dotyczy chętnych, którzy nie będą wjeżdżać pojazdami na teren imprezy.

Każdy uczestnik “Wakacji z Motorem 2018” może zapisać się do udziału w wybranych przez siebie konkurencjach sportowo-sprawnościowych w biurze imprezy – koszt wpisowego 10zł (niezależnie od ilości wybranych konkurencji). Ilość miejsc w każdej z konkurencji jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Listy zgłoszeń do konkurencji będą zamykane 15 minut przed rozpoczęciem danej konkurencji pod warunkiem, że nadal będą w tym czasie dostępne wolne miejsca.

Konkurencje

Dla zmotoryzowanych uczestników (z własnymi pojazdami) planowane są 2 konkurencje, w których będzie trzeba wykazać się umiejętnością prowadzenia swojego pojazdu nieco inaczej niż na drogach publicznych – czas pokonania tras konkurencji będzie istotny, ale precyzja i bezbłędność będzie pewnie decydująca:

1. Tor przeszkód

2. Najwolniejszy slalom

Pozostałe konkurencje, dla wszystkich chętnych uczestników, będą wymagały odrobiny siły, nieco sprytu, a przede wszystkim chęci wzięcia udziału. Będzie walka z samym sobą, współzawodnictwo i rywalizacja, w których najważniejsza będzie dobra zabawa:

1. Slalom na wstecznym

2. Przerzucanie opony

3. Ciągnięcie opony

Dla dzieci

W czasie trwania imprezy planowane są atrakcje i zabawy dla dzieci, które będą niespodzianką – coś artystycznego, coś sprawnościowego, sporo zabawy i przyjemności.

Zapraszamy

Na Was, Wasze rodziny i przyjaciół czeka masa fantastycznych wrażeń i emocji. Niech każdy znajdzie coś dla siebie.

Masz motocykl, motorower, trójkołowca, quada – pokaż go innym, pochwal się, wygraj konkurs.

Sprawdź swoje umiejętności, pokaż, że jesteś najlepszy w prowadzeniu swojego pojazdu.

Weź udział w rywalizacji z pozostałymi uczestnikami, ale przede wszystkim baw się wspaniale i spędź fantastycznie czas.

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.