Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Jesień 2018

Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG - Jesień 2018

Po intensywnym suchym i gorącym sezonie letnim mamy piękną Polską Złotą Jesień, ale sezon zimowy zbliża się już wielkimi krokami.

Ponieważ wszyscy jesteśmy rozważnymi i odpowiedzialnymi kierowcami, dlatego na sercu leży nam dobra kondycja naszych pojazdów. To właśnie doskonały stan naszych samochodów w trudnych zimowych warunkach daje nam zdecydowanie większe poczucie bezpieczeństwa własnego, naszych bliskich i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Jak dobrze przygotować się do zimy?

To na pewno nie jest najprostszą rzeczą na świecie, ale jak najbardziej możliwą.

W pierwszej kolejności musimy sprawdzić czy wszystkie elementy naszych pojazdów są w doskonałym stanie, a jeśli tak nie jest, to musimy być świadomi, co należy naprawić, aby zbliżyć się do ideału.

I tu na przeciw Wam wychodzi Automobilklub Toruński delegatura Grudziądz z wspaniałymi partnerskimi Stacjami Kontroli Pojazdów, którym na sercu leży bezpieczeństwo grudziądzkich kierowców, a co się z tym wiąże, również na naszych drogach.

Kiedy i gdzie będziemy mogli sprawdzić swój pojazd?

W sobotę 27 października 2018r. między godziną 10:00 a 14:00 będzie można podjechać na poniższe Stacje Kontroli Pojazdów, aby w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Jesień 2018 sprawdzić podstawowe punkty techniczne swojego samochodu.

Stacja Kontroli Pojazdów

F.H.U. Maszudziński

Grudziądz, ul. Szosa Toruńska 53A

tel. 56 465 35 37

OkregowaStacjaSigorskiSerocki_800x400

Stacja Kontroli Pojazdów

AUTO-STREFA S.C. Tomasz Serocki, Szymon Sigorski

Grudziądz, ul. Droga Graniczna 6

tel. 664 437 007

AutoCemep

Stacja Kontroli Pojazdów

Centrum Mechaniki Pojazdów AUTO CEMEP SP. Z O.O.

Grudziądz, ul. Chełmińska 206

tel. 530 186 806

REGULAMIN - ZASADY - WAŻNE

STACJA KONTROLI POJAZDÓW DECYDUJE O KOLEJNOŚCI, W KTÓREJ BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ PRZYBYŁE POJAZDY


1. Samochody, które w tym dniu przyjadą na płatne badania techniczne MAJĄ PIERWSZEŃSTWO i będą obsługiwane przed pojazdami biorącymi udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Jesień 2018.
2. Auta biorące udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Jesień 2018, w oczekiwaniu na bezpłatną kontrolę, ustawiają się w miejscu wytyczonym przez Stację Kontroli Pojazdów tak, aby nie utrudniać wjazdu samochodom przystępującym do płatnych badań technicznych.
3. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może przerwać bezpłatną kontrolę w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG, aby rozpocząć procedurę płatnego badania technicznego innego pojazdu.
4. Każda osoba biorąca udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Jesień 2018, ma obowiązek bezwzględnie stosować się do poleceń obsługi Stacji Kontroli Pojazdów.
5. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może odmówić przeprowadzenia bezpłatnego badania pojazdu bez podania przyczyny.

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.