Otwarte Drzwi Stacji Kontroli z ATG 2019 – Wiosna

Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG - Wiosna 2019

Może kończąca się zima nie była ciężka, może nasze pojazdy nie były doświadczane ani przez śnieżyce ani przez srogie mrozy, ale ne pewno i taka łagodniejsza forma zimy dała się im we znaki.

Ponieważ wszyscy jesteśmy rozważnymi i odpowiedzialnymi kierowcami i zależy nam na dobrej kondycji naszych pojazdów, aby sezon letni rozpocząć w poczuciu bezpieczeństwa własnego, naszych bliskich i pozostałych uczestników ruchu drogowego, dlatego z pewnością docenimy sposobność jaką daje nam akcja “Otwarte Drzwi Stacji Kontroli z ATG – Wiosna 2019”

Jak "wjechać" w sezon letni?

Z pewnością bezpiecznie i w sprawdzonym technicznie pojazdem – łatwo powiedzieć, ale…i łatwo zrobić.

Zaprzyjaźnione Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów dadzą nam możliwość sprawdzenia czy wszystkie elementy naszych pojazdów są w doskonałym stanie, a jeśli tak nie jest, to zostaniemy uświadomieni, co należy naprawić, aby zbliżyć się do ideału.

Kiedy i gdzie będziemy mogli sprawdzić swój pojazd?

W sobotę 23 marca 2019r. między godziną 9:00 a 14:00 będzie można podjechać na poniższe Stacje Kontroli Pojazdów, aby w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Wiosna 2019 sprawdzić podstawowe punkty techniczne swojego samochodu.

Stacja Kontroli Pojazdów

F.H.U. Maszudziński

Grudziądz, ul. Szosa Toruńska 53A

tel. 56 465 35 37

OkregowaStacjaSigorskiSerocki_800x400

Stacja Kontroli Pojazdów

AUTO-STREFA S.C. Tomasz Serocki, Szymon Sigorski

Grudziądz, ul. Droga Graniczna 6

tel. 664 437 007

Stacja Kontroli Pojazdów

Centrum Motoryzacyjne TOSPOL

Grudziądz, ul. Karabinierów 10

tel. 56 462 49 19

REGULAMIN - ZASADY - WAŻNE

STACJA KONTROLI POJAZDÓW DECYDUJE O KOLEJNOŚCI, W KTÓREJ BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ PRZYBYŁE POJAZDY

1. Samochody, które w tym dniu przyjadą na płatne badania techniczne MAJĄ PIERWSZEŃSTWO i będą obsługiwane przed pojazdami biorącymi udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Wiosna 2019.
2. Auta biorące udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Wiosna 2019, w oczekiwaniu na bezpłatną kontrolę, ustawiają się w miejscu wytyczonym przez Stację Kontroli Pojazdów tak, aby nie utrudniać wjazdu samochodom przystępującym do płatnych badań technicznych.
3. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może przerwać bezpłatną kontrolę w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG, aby rozpocząć procedurę płatnego badania technicznego innego pojazdu.
4. Każda osoba biorąca udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z ATG – Wiosna 2019, ma obowiązek bezwzględnie stosować się do poleceń obsługi Stacji Kontroli Pojazdów.
5. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może odmówić przeprowadzenia bezpłatnego badania pojazdu bez podania przyczyny.

ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.