Wakacje z Motorem 2019

WAKACJE Z MOTOREM 2019

POL_Grudziądz_COA.svg

Wakacje z Motorem 2019 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza i współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Grudziądza

W niedzielę 14 lipca 2019 roku o godzinie 10:00 zapraszamy na tradycyjną w ATG coroczną imprezę “Wakacje z Motorem 2019” dla miłośników motorowerów, skuterów, klasyków, cruiserów, chopperów, bobberów, streetfighterów, cafe racerów, crossów, enduro, supermoto, trajków, quadów, czyli tego co wspaniale nadaje się na szosy i off-roady, do sportu i turystyki, do podziwiania i kochania, co wzbudza prawdziwe emocje, dzięki czemu życie jest piękniejsze.

Podobnie jak w ubiegłym roku, chcemy utrzymać rozszerzoną formę konkurencji (nie tylko związanych z jazdą swoim pojazdem).

Uczestnicy będą rywalizować z sobą, wspomagając się “koniami mechanicznymi” w łączonych konkurencjach sportowych:

1. “Tor przeszkód”

2. “Najwolniejszy slalom”

Wyniki z tych konkurencji pozwolą wyłonić najlepszych w swoich klasach (do 50ccm i powyżej 50ccm).  Jak na konkurencje sportowe przystało, pierwsze trzy miejsca w każdej z klas, docenione zostaną pucharami

Również przygotowaliśmy konkurencje rekreacyjno-sprawnościowe dla wszystkich. W tym przypadku “konie mechaniczne” zostaną odstawione na bok. Będzie liczyć się sprawność, szybkość i siła człowieka. I w tym przypadku najlepsi zostaną wyłonieni po podsumowaniu wyników uzyskanych w dwóch konkurencjach:

1. “Przerzucanie opony” – będzie trzeba pchać niczym Strongmeni

2. “Ciągnięcie opony” – będzie trzeba ciągnąć niczym “rumaki swój rydwan”

Opisy konkurencji można znaleźć tutaj.

Również chcemy docenić piękno głównych aktorów tej imprezy konkursem, w którym jurorami będą sami uczestnicy, wybierając najlepszy, najefektowniejszy, najwspanialszy pojazd, który pojawi się na imprezie, czyli – “NAJPIĘKNIEJSZY MOTOCYKL WAKACJI Z MOTOREM 2019”.

Miejsce imprezy

Wakacje z Motorem 2019 odbędą się na parkingu C.H. Auchan w Grudziądzu przy ulicy Południowej 8

Zapisy i wjazd

Zapisy odbywać się będą w dniu imprezy – przy wjeździe i w biurze imprezy.

Na teren imprezy będzie można wjechać tylko i wyłącznie pojazdami biorącymi udział w “Wakacjach z Motorem 2019” – motocykle, motorowery, trójkołowce, quady  itp.

Od każdego pojazdu wjeżdżającego na teren imprezy pobierana będzie opłata wjazdowa w wysokości 10zł, uprawniająca dodatkowo do wzięcia udziału w konkursie na “NAJPIĘKNIEJSZY MOTOCYKL WAKACJI Z MOTOREM 2019” – jako juror i uczestnik – NALEŻY ZAREJESTROWAĆ SIĘ W BIURZE IMPREZY

Aby mieć możliwość wybierania “NAJPIĘKNIEJSZEGO MOTOCYKLA WAKACJI Z MOTOREM 2019” (juror), należy również uiścić opłatę wjazdową – dotyczy chętnych, którzy nie będą wjeżdżać pojazdami na teren imprezy.

Każdy uczestnik “Wakacji z Motorem 2019” może zapisać się do udziału w wybranych przez siebie konkurencjach sportowych i sprawnościowych w biurze imprezy – koszt wpisowego 10zł (niezależnie od ilości wybranych konkurencji). Ilość miejsc w każdej z konkurencji jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Listy zgłoszeń do konkurencji będą zamykane 15 minut przed rozpoczęciem danej konkurencji pod warunkiem, że nadal będą w tym czasie dostępne wolne miejsca.

Dla dzieci

W czasie trwania imprezy nie powinno zabraknąć atrakcji dla dzieci. Liczymy, że uczestnicy wesprą nas w zorganizowaniu naszym pociechom dobrze spędzonego czasu na świetnej zabawie, a przy okazji może uda się zaszczepić im trochę sympatii do motoryzacji.

Zapraszamy

Was, Wasze rodziny i przyjaciół. Czeka masa fantastycznych wrażeń i emocji. Niech każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaż innym, pochwal się czym jeździsz nacodzień, “od święta”, czy co pielęgnujesz w garażu i wygraj konkurs na “Najpiękniejszy Motocykl Wakacji z Motorem 2019”.

Sprawdź swoje umiejętności, może i uda się nauczyć czegoś nowego. Doświadczenie zdobyte tutaj może zaprocentować w różnych sytuacja na trasie.

Baw się i przystąp do rywalizacji z pozostałymi uczestnikami, ale przede wszystkim baw się wspaniale i spędź fantastycznie czas.

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.