Summer MotoMeeting 2019

Summer MotoMeeting 2019

Zabytek Wart Zadbania

POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZA

Już drugi raz organizujemy Summer Moto Meeting, czyli zlot motoryzacyjny “alltimerów”. Wszystkie samochody, motocykle i inne pojazdy silnikowe ukazujące “myśl motoryzacji” mile widziane.

Wzorem ubiegłorocznej imprezy Zabytek Wart Zadbania będzie połączony z letnim piknikiem fanów motoryzacji.

Nie jest ważne czy wszystko lśni nowością czy za kierownicą siedział jeszcze pradziadek, czy pojazd to klasyczna piękność czy taki brzydal, że aż piękny…to jest zlot dla wszystkich. Liczy się zabawa…

Miejscem spotkania zlotowiczów, podobnie jak w ubiegłym roku będą Błonia Nadwiślańskie w Grudziądzu (przy al. Królowej Jadwigi)

W niedzielę (11 sierpnia 2019r.) już od 8:15 do 10:00 w biurze zlotu będzie można zgłaszać swój udział (nie tylko w imprezie, ale i do organizowanych atrakcji i konkurencji).

Podczas zlotu organizowane będę liczne atrakcje i konkurencje tj.: drużynowe przeciąganie liny, twardy pień (tylko dla pań), japońska 1/4 mili, grupowe składanie wraka, Najlepsze Auto Zlotu, Najlepszy Klasyk Zlotu, najgłośniejszy wydech, najniższe auto zlotu.

Wszystkie aktualności dotyczące zlotu, wstępna prezentacja pojazdów uczestników deklarujących swoje przybycie, dyskusje i inne sprawy dotyczące Summer Moto Meeting 2019 można znaleźć na stronie wydarzenia (Facebook):

SUMMER MOTO MEETING 2k19

Wszelkie dodatkowe informacje i szczegóły można znaleźć w dokumencie zawierającym regulamin, harmonogram oraz opisy konkurencji i atrakcji, który dostępny jest tutaj lub na podstronie z regulaminami i dokumentami imprez w sezonie 2019.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.