Podsumowanie 2019 w ATG

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019 W ATG

14 grudnia 2019 w sobotę o godzinie 18:00 w Marina Grudziądz rozpoczęliśmy uroczyście podsumowywać sezon 2019 w naszej delegaturze.

W tym roku była to już ostatnia organizowana przez ATG impreza, która miała na celu celebrować osiągnięcia oraz to co było w tym sezonie najlepsze. Zaproszono gości, którzy w szczególny sposób, na różnych poziomach, przyczyniali się do sukcesów naszej delegatury.

Wśród honorowych gości byli Starosta Grudziądzki Adam Olejnik, Kierownik Referatu Sportu Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Grudziądz Kinga Bączkowska, Prezes Zarządu Okręgowego PZM w Bydgoszczy Jacek Wojciechowski, Wiceprezes Automobilklubu Toruńskiego Czesław Nosewicz, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Automobilklubu Toruńskiego Janusz Nędzusiak, Członek Zarządu Automobilklubu Toruńskiego Jerzy Celmer, Członek Sądu Koleżeńskiego Automobilklubu Toruńskiego Edmund Balicki, Prezes Delegatury Automobilklubu Toruńskiego w Grudziądzu w latach 1981-2000 Andrzej Jasiński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu Izabela Piwowarska, właściciel firmy AutoSzyby Grzegorz Teresak, Prezes firmy MED-SAR Marcin Gizicki oraz seniorzy naszej Delegatury.

Jednakże najważniejszymi gośćmi, którym poświęcono Podsumowanie Sezonu 2019 w ATG, byli kierowcy, piloci, sędziowie i działacze naszej Delegatury, którzy byli w tym sezonie najaktywniejsi i osiągali najlepsze rezultaty.

Przygotowana multimedialna prezentacja i uzupełniający ją film podsumowujące sezon 2019 pozwoliła w myślach powrócić do imprez i wydarzeń, które z pewnością wielu zapadły w pamięci. W trakcie ukazano wszystkie sukcesy zawodników ATG, przedstawiono jak prezentujemy się wspaniale na tle innych klubów w naszym Okręgu i czego dokonaliśmy w tym roku.

Najistotniejszym elementem Podsumowania Sezonu 2019 w ATG było wręczenie podziękowań sponsorom, sympatykom, kierowcom, pilotom, sędziom i członkom Zarządu Delegatury Automobilklubu Toruńskiego w Grudziądzu.

Ciężka i rzetelna praca naszych sędziów, aktywność i świetne wyniki naszych kierowców i pilotów, zaangażowanie w działania Delegatury – za to wszystko jeszcze raz pragniemy podziękować

DZIĘKUJEMY !

Podsumowanie Sezonu 2019 w ATG zakończyliśmy poczęstunkiem i wspólnym wspominaniem tego co minęło, ale także roztaczaniem planów na kolejny sezon.

Życzymy wszystkim, aby kolejny rok był jeszcze lepszy od tego zakończonego sezonu 2019, aby osiąganie celi było łatwiejsze i jeszcze skuteczniejsze, aby sukces gonił sukces i nie było miejsca na jakiekolwiek porażki czy niedosyt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.