Kalendarz

Sie
16
nie
2020
Wakacje z ATG 2020 / Wakacje z motorem / Zabytek wart zadbania – impreza zlotowa
Sie 16@10:00 – 15:00
Wakacje z ATG 2020 / Wakacje z motorem / Zabytek wart zadbania - impreza zlotowa @ Grudziądz | kujawsko-pomorskie | Polska

W tym nieco trudniejszym dla nas wszystkich roku (z powodu wirusa Sars-CoV-2) pragniemy zintegrować wszystkich pasjonatów i sympatyków motoryzacji i automobilizmu tą właśnie imprezą.

Nie jest to nic nowego, to znane już wszystkim naszym sympatykom Wakacje z Motorem dla miłośników motorowerów, motocyklów, quadów i innych podobnych, to zlot wszystkich pojazdów silnikowych z XX i XXI wieku, które są ozdobą naszych szos – znany jako Zabytek Wart Zadbania czy Summer Moto Meeting.

Impreza o charakterze zlotowym, na której pasjonaci i miłośnicy motoryzacji będą mogli zaprezentować się i podziwiać przybyłe wspaniałe maszyny, doskonale bawiąc się w fantastycznym towarzystwie przepełnionym niewyczerpanymi pokładami fantastycznej energii.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zabytki motoryzacji, klasyki, pojazdy współczesne, z poprzedniej epoki, z dalekiego wschodu, europejskie, z dalekiego zachodu i wiele, wiele innych…to uczestnicy będą twórcami atmosfery i wyglądu tej imprezy.

Posiadacze i miłośnicy motocykli, motorowerów, skuterów, quadów i innych pojazdów, które będą “dobrze się czuć” w takim wspaniałym towarzystwie, będą mogli zaprezentować się i przy okazji trochę porywalizować na przygotowanym torze i w konkurencjach, w których będzie mógł wziąć udział każdy chętny.

Paź
10
sob
2020
Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy – Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2020
Paź 10@10:00 – 17:00
Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy - Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2020 @ Grudziądz | kujawsko-pomorskie | Polska

Grudziądzki Samochodowy Rajd Turystyczny “Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2020” będzie 17.rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski i Turystycznego Pucharu Polski oraz stanowiący kolejną rundą Turystycznych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego.

Podobnie jak wiosenna i ta impreza jest dla każdego, dla całych rodzin, znajomych i przyjaciół, dla wszystkich którzy chcą aktywnie i wspaniale spędzić czas dobrze się bawiąc, a przy okazji poznać walory naszego urokliwego regionu – zobaczyć piękno ziemi grudziądzkiej.