Rajd Turystyczny “Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej”

Grudziądzki Rajd Turystyczny będący jednocześnie 27. rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Turystycznego Pucharu Polski i 5. rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu.

Zapisy rozpoczną się od 8:30 i zakończą ok. 9:15 na terenie Marina Grudziądz, skąd również na trasę Rajdu wystartują wszystkie załogi.

Planowana trasa to ok. 50km wyjątkowych miejsc w niepowtarzalnej jesiennej aurze, czasem nieco tajemniczych, czasem znanych, ale wartych ponownego odkrycia. Kilka godzin aktywnej zabawy wypełnionej próbami sprawności kierowania samochodem, zadań rekreacyjnych i poznawania odpowiedzi na pytania z trasy, a przede wszystkim w towarzystwie fantastycznych uczestników, na pewno zapadnie w pamięci.

Zakończenie Rajdu poprzedzone licznymi atrakcjami dla uczestników planowane jest w Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie. Z pewnością każdy z nas będzie w stanie doświadczyć w tym miejscu czegoś nowego i odświeżyć w pamięci nieco zapomnianej wiedzy oraz utrwalić to co doskonale znamy.

Ranga imprezy jest znacząca, ale turystyka jest dla każdego, więc i ta impreza jest dla każdego (jedyny wymóg to wystartowanie samochodem)…a może właśnie TY zostaniesz Mistrzem Polski, a może zdobędziesz Puchar Polski lub uzyskasz tytuł Mistrza Okręgu, jeśli nie w tym sezonie, to może po debiucie w Grudziądzkim Rajdzie Turystycznym, kolejny sezon będzie należał do Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.