39 Grudziądzki Rajd Samochodowy

Wyniki

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin 39.GRS

dokumenty inne

39.Grudziądzki Rajd Samochodowy
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego PZM w KJS 2022 - runda 1.

Grudziądzki Rajd Samochodowy to kolejna z imprez, doskonale rozpoznawalna w naszym mieście. Jest to wspaniała okazja dla miłośników rajdów samochodowych, aby poczuć na własnej skórze atmosferę tego sportu.

W tym roku jest to dla nas szczególne wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w historii organizatorem jesteśmy my – Automobilklub Grudziądzki.

Podobnie jak większość imprez organizowanych przez Automobilklub Grudziądzki w tym sezonie i ta została objęta patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

PATRONI, SPONSORZY, PARTNERZY

lokalizacja

Biuro imprezy, park zamknięty i wreszcie meta Rajdu zlokalizowane będą na terenie naszego wieloletniego sponsora i partnera firmy Auto Szyby Partner w Grudziądzu, ul. Porucznika Krzycha 2

Próby sportowe (PS)

Najbardziej spektakularną częścią 39.Grudziądzkiego Rajdu Samochodowego z pewnością będą próby sportowe (PS), których w sumie będzie 10. Ich łączna długość wynosi niemal 20 km. 

Pierwsza z nich – honorowa, rarytas dla kibiców i szerokiej publiczności, w samym centrum Grudziądza, przy placu Niepodległości. Pierwsza załoga startuje o 11:00.

Pozostałe 9 prób, zlokalizowane są w 3 różnych punktach Grudziądza. Do każdego z tych punktów, załogi będą meldować się 3-krotnie.

PS1
pl.Niepodległości

PS2, PS5, PS8
Lotnicza

PS3, PS6, PS9
Żwirki

PS4, PS7, PS10
Rataja

zgłoszenia, wpisowe i regulaminy

Zgłoszenia

Zgłoszenia można wysyłać w 2 terminach (UWAGA: różne kwoty wpisowego):
I termin – od 13 czerwca do 19 czerwca (23:59)
II termin – od 20 czerwca do 26 czerwca (9:00).

Wypełnione zgodnie ze stanem faktycznym formularze zgłoszeniowe należy wysyłać na adres e-mail organizatora atg.zgloszenia@gmail.com (jeśli wypełnicie Zgłoszenie on-line, formularz automatycznie wyśle zgłoszenie – nie będziecie musieli już nic wysyłać)

Weryfikacja wydrukowanych oryginałów i ich własnoręczne podpisywanie – podczas odbioru administracyjnego w biurze imprezy w niedzielę, dnia 26 czerwca od godziny 7:00 do 9:00.

Maksymalnie będzie mogło wystartować 30 załóg – liczy się kolejność zgłoszeń popartych potwierdzeniem uiszczenia wpisowego.

Formularz zgłoszeniowy możecie wypełnić na 2 sposoby (jak kto woli):

1. Zgłoszenie on-line – przyciskiem powyżej wchodzicie (lub tutaj) i wypełniacie formularz przez stronę internetową, a następnie na podany przez was adres e-mail otrzymacie wstępne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia z “garścią” dodatkowych regulaminowych informacji oraz w załączniku wypełniony przez was dokument.

2. Zgłoszenie PDF – to pusty formularz do wydrukowania i ręcznego wypisania drukowanymi literami (np. długopisem, piórem lub innym niezmazywalnym pisakiem) – również dostępny przez odpowiedni przycisk powyżej (dostępne także tutaj). Wypełniony w ten sposób formularz zgłoszeniowy musicie w oryginale dostarczyć organizatorowi najpóźniej w dniu imprezy podczas odbioru administracyjnego.  A ponieważ liczy się kolejność wpłynięcia zgłoszeń, należy wcześniej zeskanować i wysłać na adres e-mail organizatora (atg.zgloszenia@gmail.com)

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Uzupełniającym, który zawiera wszelkie szczegóły.

Nie pomińcie również podanych w linkach bardzo cennych informacji dostępnych na stronie internetowej PZM.

Wpisowe

Załogi zrzeszone w klubach pzm

I termin (do 19 czerwca 2022): 300 zł

II termin (od 20 czerwca 2022): 350 zł

Załogi nie zrzeszone w klubach pzm

I termin (do 19 czerwca 2022): 350 zł

II termin (od 20 czerwca 2022): 400 zł

Wpisowe płatne na konto Automobilklubu Grudziądzkiego:
07 1600 1462 1851 7107 0000 0001 BNP Paribas Bank Polska S.A.

lub (tylko II termin) w dniu imprezy w biurze w godz. 7:00 9:00.

Regulaminy i inne dokumenty

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Uzupełniającym 39.GRS oraz 1.rundy MOB PZM w KJS – tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące tego rajdu.

Nie pomińcie również podanych w linkach bardzo cennych informacji dostępnych na stronie internetowej PZM.

Zapraszamy

Scroll to Top