GMK2018 – RUNDA 1

GRUDZIĄDZKI MISTRZ KIEROWNICY - RUNDA 1.

W niedzielę 11 lutego zainaugurujemy w Grudziądzu sezon rajdowy 2018 pierwszą rundą naszego rodzimego cyklu dla rajdowców amatorów – Grudziądzki Mistrz Kierownicy.

Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu Miasta Grudziądza

Urządz Miasta w Grudziądzu

Liczymy również na naszych sponsorów

Podobnie jak w ubiegłym roku, ściganie odbędzie się na terenie parkingu przy targowisku miejskim przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 47 w Grudziądzu (wjazd od ulicy Sienkiewicza).

Zapisy zaczynamy już od 9:00 i jak zwykle dla kierowców zrzeszonych w klubach PZM z aktualnie opłaconą składką będzie taniej.

Rywalizacja odbywać będzie się w 4 podstawowych klasach zależnych od typu i pojemności skokowej silnika samochodu (do 1400cm3, do 1600cm3, do 2000cm3 i powyżej 2000cm3) zgodnie z regulaminami dostępnymi również na naszej stronie REGULAMINY I DOKUMENTY.

Nagrodzeni zostaną kierowcy z najlepszymi czasami uzyskanymi w tej rundzie w klasyfikacji generalnej i w swoich klasach.

Do udziału w imprezie może przystąpić każdy, kto będzie stosował się do obowiązujących podczas imprezy regulaminów oraz posiadający:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • samochód dopuszczony do ruchu po drogach publicznych (własny lub ze zgodą właściciela / współwłaścicieli),
  • odrobinkę odwagi i trochę chęci,
  • kask ochronny typu stosowanego w sportach motorowych z homologacją producenta “E” lub homologacją FIA (aktualną lub utraconą)
  • matę ekologiczną lub
    • matę o powierzchni składającą się z warstwy chłonnej, nieprzepuszczalnej lub
    • folię o minimalnej grubości 0,5mm

Aby zgłosić swój udział i przystąpić do odbioru administracyjnego należy wypełnić zgłoszenie udziału dostępne tutaj lub na stronie z regulaminami. Własnoręczny podpis pod zgłoszeniem należy złożyć w biurze zawodów w dniu imprezy.

Czeka nas gorąca atmosfera, ciekawa rywalizacja, wspaniały pokaz umiejętności i … świetna zabawa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *