5. Grudziądzka MOTO-ORKIESTRA 2019 – PODSUMOWANIE

Podsumowanie 5. MOTOORKIESTRY z ATG w Grudziądzu

Podobnie jak rok temu o 10:00 na parkingu C.H. Auchan nastrojone instrumenty 5. Grudziądzkiej MotoOrkiestry zabrzmiały pierwszymi taktami cudownej symfonii pomocy, dołączając do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Graliśmy by pomagać, więc każdy z Was, kto przybył by wesprzeć ten szczytny cel, stał się twórcą tego wspaniałego sukcesu, jakim było zebranie rekordowej kwoty w historii rozegranych Grudziądzkich MotoOrkiestr.

Poniższe podziękowanie za dorzucenie naszej drobnej cegiełki do Wielkiego Dzieła Pomocy jest dla NAS WSZYSTKICH, nie tylko dla ATG, nie tylko dla organizatorów, ale dla wszystkich, którzy wzięli udział i dla każdego z nas z osobna.

Kto był, ten widział i sam z pewnością brał udział we wspaniałej zabawie.

Relacje zdjęciowe, a nawet filmowe można zobaczyć na Facebooku , a w szczególności na naszej stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/423885138148512/permalink/443974592806233/

Amatorzy rajdowych wrażeń sprawdzili siebie i swoje pojazdy na przygotowanym torze rywalizując z sobą i czasem. Każdy dorzucając się do akcji mógł zmierzyć z innymi pretendentami do tytułu. Była to zabawa, ale zarazem rywalizacja o tytuł najlepszego kierowcy 5.MotoOrkiestry.

Po świetnych przejazdach w fantastycznej atmosferze, wspomagając szczytny cel, najlepszy czas wykręcił kierowca ATG Grzegorz Batkowski (z wynikiem 91,22 s), tuż za nim, pokazując fantastyczne umiejętności, uplasował się Dorian Ziółkowski (z wynikiem 95,35 s), a trzecie miejsce przypadło jedynemu kierowcy i wirtuozowi (przejazdy  robiły wrażenie) quada Dawidowi Wrzesińskiemu (z wynikiem 96,75 s).

Dodatkowo posiadacze pojazdów, mogli zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji – Jazda na dochodzenie. Najlepszym w tej wymagającej konkurencji był Dorian Ziółkowski w VW Golfie.

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w rywalizacji i w ten sposób wesprzeć 27.Finał WOŚP, czekały loterie fantowe, licytacje i taksówki rajdowe oraz driftowe. W ten sposób, wielu spośród przybyłych dorzuciło bardzo dużo do sumy końcowej, z której tak bardzo możemy wszyscy być dumni.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się taksówki. Pasażer takiej taksówki na pewno poczuł emocje i namiastkę tego czegoś, co tak kochają nasi rajdowcy. Mamy nadzieję, że nie jeden z tych pasażerów pojawi się na naszych sportowych imprezach, jeśli nie w roli kierowcy, to by kibicować i wspierać tym którzy będą walczyć o jak najlepsze miejsca.

DZIĘKUJEMY WAM, ŻE CHCECIE TWORZYĆ MOTOORKIESTRĘ WRAZ Z NAMI, ŻE CHCECIE BEZINTERESOWNIE POMAGAĆ, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI I ŻE TWORZYLIŚCIE 5. GRUDZIĄDZKĄ MOTOORKIESTRĘ

Spotkajmy się w przyszłym roku, zaprośmy innych do wspólnego dzieła, pobijmy kolejny rekord

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *