Wakacje z ATG 2020

WAKACJE Z ATG 2020

ZABYTEK WART ZADBANIA / WAKACJE Z MOTOREM

POL_Grudziądz_COA.svg

Wakacje z ATG 2020 odbywają się pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza i współfinansowane są ze środków Gminy-Miasta Grudziądz

16 sierpnia 2020 roku o godzinie 10:00 zaczynamy Wakacje z ATG 2020.

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników i pasjonatów techniki motoryzacyjnej tej dawniejszej i tej najnowszej. Spotkajmy się we wspaniałym gronie zarówno zakochanych w “dwóch kółkach” jak i ceniących sobie stabilność “czterech kółek”, a także kochających wszystko co z motoryzacją związane.

Wszystkie pojazdy biorące udział w wydarzeniu będą miały szansę stać się Klasykiem lub Motocyklem Wakacji z ATG 2020 – wyboru dokonają wszyscy, którzy się pojawią w strefie konkursu (zarówno uczestnicy jak i publiczność).

Odważniejsi posiadacze “dwóch kółek” będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności techniczne w prowadzeniu swojego pojazdu na torze sprawnościowym.

Dodatkowo uczestnicy przejazdu torem sprawnościowym będą mieli okazję zaprojektować swój tor sprawnościowy. Spośród wszystkich projektów wybierzemy wspólnie jeden i każdy będzie miał szansę się z nim zmierzyć.

Miejsce imprezy

Wakacje Z ATG 2020 odbędą się na parkingu C.H. Auchan w Grudziądzu przy ulicy Południowej 8

Wjazd / wejście

Każdy może wjechać/wejść na teren imprezy. Jednakże zachęcamy aby na teren parkingu C.H. Auchan wjeżdżały tylko pojazdy, które będą brały w konkursach / konkurencjach.

Każdy uczestnik “Wakacji Z ATG 2020” może zapisać się do udziału w wybranych konkurencjach w biurze imprezy

1. Udział w konkursie na Klasyk lub Motocykl Wakacji Z ATG (wybór wszystkich przybyłych) – 10zł od pojazdu

2. Konkurencje sprawnościowo-techniczne (np. tor sprawnościowy) – koszt wpisowego 20zł (niezależnie od ilości wybranych konkurencji). Jednocześnie udział (wpisowe) w konkurencjach sprawnościowych upoważniają również do udziału w konkursie na Klasyk lub Motocykl Wakacji Z ATG 2020.

Dla dzieci

W czasie trwania imprezy wspólnie zadbajmy o to, aby najmłodsze pociechy nie miały czasu się nudzić.

Zapraszamy

Masz motocykl, motorower, trójkołowca, quada, ciekawy samochód lub inny pojazd?… może to już zabytek, a może wspaniały klasyk, chciałbyś pokazać coś bardziej współczesnego, a nawet ultra-nowoczesnego?… zaprezentuj się innym, pochwal się owocami swojej pasji, niech inni ci zazdroszczą i wygraj konkurs.

Zapraszamy do spędzenia wspaniałej niedzieli w doborowym towarzystwie

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *