38. Grudziądzki Rajd Samochodowy

38 GRUDZIĄDZKI RAJD SAMOCHODOWY - II RUNDA MISTRZOSTW OKRĘGU BYDGOSKIEGO PZM W KONKURSOWEJ JEŹDZIE SAMOCHODEM 2021

W niedzielę 13 czerwca od godziny 7:00 zaczną się zapisy do jednej z ciekawszych imprez rajdowych na naszym terenie – 38. Grudziądzkiego Rajdu Samochodowego, będącego jednocześnie II rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w KJS 2021.

Impreza ta została objęta patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza

Urządz Miasta w Grudziądzu

i jest współfinansowana ze środków Gminy-Miasta Grudziądz

Dzięki wsparciu naszego sponsora – Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Auto-Strefa s.c. Tomasz Serocki, Szymon Sigorski w Grudziądzu, baza Rajdu, park serwisowy, komasacje i biuro rajdu oraz start i meta zlokalizowane zostały na parkingu przy ul. Droga Graniczna 6

Zapisy zaczynamy już od 7:00 i skończymy o 9:00. Jak zwykle dla załóg (kierowca i pilot) zrzeszonych w klubach PZM z aktualnie opłaconą składką będzie taniej.

Rywalizacja odbywać będzie się w 4 podstawowych klasach zależnych od typu i pojemności skokowej silnika samochodu (do 1400cm3, do 1600cm3, do 2000cm3 i powyżej 2000cm3) zgodnie z regulaminami dostępnymi na naszej stronie REGULAMINY I DOKUMENTY.

Aby zgłosić swój udział i przystąpić do odbioru administracyjnego należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy udziału dostępny tutaj lub na stronie z regulaminami. Dodatkowo jest możliwe pobranie pustego formularza zgłoszeniowego w formacie pdf tutaj do ręcznego wypełnienia. Własnoręczne podpisy kierowcy i pilota pod zgłoszeniem należy złożyć w biurze zawodów w dniu imprezy.

Plakat

ZAPRASZAMY

Gorąco zachęcamy do udziału w 38. Grudziądzkim Rajdzie Samochodowym. Zapraszamy do podjęcia rywalizacji w świetnymi załogami w naszym Okręgu.

Czekamy na Was 13 czerwca….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *