GMK2021-runda3

GRUDZIĄDZKI MISTRZ KIEROWNICY 2021 - RUNDA 3
SUPER SPRINT 2021 - RUNDA 6

POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZA

WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY-MIASTA GRUDZIĄDZ

POL_Grudziądz_COA.svg

Już w niedzielne popołudnie 19 września 2021 r. poznamy Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2021.

Finałowa runda Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2021 rozegrana zostanie na znanej już stałym bywalcom trasie zlokalizowanej na ulicy Droga Graniczna w Grudziądzu.

Baza rajdu, start do próby oraz uroczyste zakończenie z uhonorowaniem najlepszych w całym cyklu odbędzie się na terenie parkingu Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Sigorski Serocki przy ulicy Droga Graniczna 6

Nie ma co wątpić w to, że ta runda cyklu GMK2021 jest niezwykle ważna – punkty w tej rundzie są podwajane.

Ten fakt może wiele zmienić zarówno w klasyfikacji generalnej jak i w klasach. Tu trzeba się pojawić, aby utrzymać dobre miejsce, tu trzeba pojechać aby “zamieszać” w tabeli, tu trzeba być w gronie najlepszych by zostać Grudziądzkim Mistrzem Kierownicy 2021.

Wszystkie dokumenty, regulaminy, formularze można znaleźć na naszej stronie z wszystkimi regulaminami i dokumentami aktualnymi w sezonie 2021(kliknij tutaj).

Aby wziąć udział należy:

 1. Zapoznać się z obowiązującymi na imprezie regulaminami i komunikatami.
 2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  1. przez stronę internetową – link dostępny tutaj
  2. pobierając pusty formularz do wydrukowania i wypełnienia długopisem/pisakiem – link do pustego formularza dostępny tutaj. Wypełniony formularz należy zabrać ze sobą i oddać w biurze imprezy podczas zapisów.
  3. puste formularze będą również dostępne w biurze zawodów. Podczas zapisywania w dniu imprezy będzie można go wypełnić i oddać.
 3. Wpłacić w biurze imprezy (w dniu imprezy) wpisowe w wysokości
  1. 150zł dla uczestnika zrzeszonego w klubie będącym członkiem PZM, który jest w stanie udokumentować, że opłacił składkę członkowską za rok 2021
  2. 220zł dla uczestnika niezrzeszonego lub z nieopłaconą składką członkowską za 2021 rok lub brakiem dokumentu potwierdzającego uiszczenie tej składki
 4. Zabrać ze sobą wszystkie wymagane dokumenty (dowód rejestracyjny, potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia OC, upoważnienie i zgodę na udział pojazdu w imprezie jeśli uczestnik nie jest właścicielem lub jedynym właścicielem)
 5. Zadbać o wyposażenie i stan pojazdu wymagany przepisami prawa ruchu drogowego
 6. Zaopatrzyć się i stosować  maty ekologiczne pod pojazd w miejscach postoju w parku serwisowym/bazie imprezy
 7. Przejść BK (badania kontrolne)
 8. Zaopatrzyć się i stosować  środki ochrony osobistej oraz przestrzegać obowiązujących przepisów i zarządzeń sanitarnych w związku z Covid19
 9. Wziąć udział w odprawie uczestników
 10. Wystartować

Ta runda przyniesie również cenne punkty w Mistrzostwach Okręgu Bydgoskiego PZM w Super Sprincie 2021 – to już 6 runda tego cyklu.

Także ranga i poprzeczka postawiona została wysoko.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *