Data

5-mar-2022
Expired!

Czas

10:00 am - 3:30 pm

Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy “Dzień Kobiet 2022”

Automobilklubu Grudziądzki zaprasza w sobotę 5 marca 2022r. na Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy z okazji Dnia Kobiet.

Rajd jest jednocześnie 2.rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM.

Impreza objęta została honorowymi patronatami: Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, Starosty Grudziądzkiego Adama Olejnika oraz Wójta gminy Grudziądz Andrzeja Rodziewicza.

Formularz zgłoszeniowy do imprezy, regulamin oraz dodatkowe informacje/materiały dostępne na naszej stronie: automobilklub-grudziadz.pl

Spotykamy się na terenie Marina Grudziądz przy ul. Portowej 8 o godz. 10:00 i do godz. 10:30 będzie możliwość zapisania się na listę uczestników i dopełnienie wszystkich formalności.

30-kilometrowa trasa prowadzić będzie ulicami Grudziądza, zakątkami gminy Grudziądz do OSP w Szynychu, gdzie zlokalizowana będzie meta Rajdu.

Celebrowanie zbliżającego się Dnia Kobiet, urocze widoczki, zagadki, atrakcje trasy oraz próby i wyzwania to z pewnością coś dla każdego. Zapraszamy rodziny, przyjaciół, znajomych, a szczególnie wszystkie Panie – czym nas więcej w samochodzie tym większe szanse na pokonanie postawionych wyzwań trasy.

Turyści samochodowi to wspaniali i pozytywni ludzie, więc z pewnością będzie wspaniała zabawa, ciekawie i aktywnie spędzony czas oraz…oczywiście ŚWIĘTOWANIE.