36 Grudziądzki Rajd Samochodowy – II rundaMOB w KJS 2019

36 GRUDZIĄDZKI RAJD SAMOCHODOWY - II RUNDA MISTRZOSTW OKRĘGU BYDGOSKIEGO PZM W KONKURSOWEJ JEŹDZIE SAMOCHODEM 2019

W niedzielę 9 czerwca od godziny 7:00 zaczną się zapisy do jednej z ciekawszych imprez rajdowych na naszym terenie – 36. Grudziądzkiego Rajdu Samochodowego, będącego jednocześnie II rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w KJS 2019.

Impreza ta została objęta patronatem Macieja Glamowskiego Prezydenta Miasta Grudziądza

Urządz Miasta w Grudziądzu

 

Dzięki naszemu fantastycznemu partnerowi – firmie Auto Szyby Grudziądz, wspierającej nas w naszych statutowych działaniach, baza Rajdu, park serwisowy, komasacje i biuro rajdu oraz meta zlokalizowane zostały na parkingu firmowym przy ul. Porucznika Krzycha 2

Zapisy zaczynamy już od 7:00 i skończymy o 9:30. Jak zwykle dla załóg (kierowca i pilot) zrzeszonych w klubach PZM z aktualnie opłaconą składką będzie taniej.

Rywalizacja odbywać będzie się w 4 podstawowych klasach zależnych od typu i pojemności skokowej silnika samochodu (do 1400cm3, do 1600cm3, do 2000cm3 i powyżej 2000cm3) zgodnie z regulaminami dostępnymi również na naszej stronie REGULAMINY I DOKUMENTY.

Aby zgłosić swój udział i przystąpić do odbioru administracyjnego należy wypełnić zgłoszenie udziału dostępne tutaj lub na stronie z regulaminami. Własnoręczne podpisy kierowcy i pilota pod zgłoszeniem należy złożyć w biurze zawodów w dniu imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.