Wakacje z ATG 2020 / Wakacje z motorem / Zabytek wart zadbania – impreza zlotowa

Kiedy:
16 Sierpień 2020@10:00 – 15:00
2020-08-16T10:00:00+02:00
2020-08-16T15:00:00+02:00
Gdzie:
Grudziądz
Polska
Kontakt:
Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz
+48 603 650 642
Wakacje z ATG 2020 / Wakacje z motorem / Zabytek wart zadbania - impreza zlotowa @ Grudziądz | kujawsko-pomorskie | Polska

W tym nieco trudniejszym dla nas wszystkich roku (z powodu wirusa Sars-CoV-2) pragniemy zintegrować wszystkich pasjonatów i sympatyków motoryzacji i automobilizmu tą właśnie imprezą.

Nie jest to nic nowego, to znane już wszystkim naszym sympatykom Wakacje z Motorem dla miłośników motorowerów, motocyklów, quadów i innych podobnych, to zlot wszystkich pojazdów silnikowych z XX i XXI wieku, które są ozdobą naszych szos – znany jako Zabytek Wart Zadbania czy Summer Moto Meeting.

Impreza o charakterze zlotowym, na której pasjonaci i miłośnicy motoryzacji będą mogli zaprezentować się i podziwiać przybyłe wspaniałe maszyny, doskonale bawiąc się w fantastycznym towarzystwie przepełnionym niewyczerpanymi pokładami fantastycznej energii.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zabytki motoryzacji, klasyki, pojazdy współczesne, z poprzedniej epoki, z dalekiego wschodu, europejskie, z dalekiego zachodu i wiele, wiele innych…to uczestnicy będą twórcami atmosfery i wyglądu tej imprezy.

Posiadacze i miłośnicy motocykli, motorowerów, skuterów, quadów i innych pojazdów, które będą “dobrze się czuć” w takim wspaniałym towarzystwie, będą mogli zaprezentować się i przy okazji trochę porywalizować na przygotowanym torze i w konkurencjach, w których będzie mógł wziąć udział każdy chętny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.