Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów Wiosna 2023

Zapraszamy na Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów

W sobotę 18 marca 2023r. zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych użytkowników dróg i posiadaczy pojazdów na wybrane Stacje Kontroli Pojazdów, które dołączyły do naszej wspólnej akcji.
Tuż przed wiosną swoje bramy i drzwi otwierają dla was 2 Stacje Kontroli Pojazdów z Grudziądza i 1 Stacja z Łasina.
 
Po ciężkim dla naszych pojazdów sezonie zimowym każdy będzie mógł sprawdzić podstawowe punkty swojego samochodu, aby być pewnym, że wiosenno-letnie podróże będą bezpieczne, a niespodziewane postoje na poboczu drogi zostaną zminimalizowane.
 
Po sobotniej wizycie będziemy wiedzieć czy coś “stuka i puka”, “świszczy i piszczy” oraz co może “nie gra” jak powinno, a profesjonalna porada diagnosty ułatwi nam naprawę lub zachowanie dobrej kondycji naszego samochodu na kolejne setki, a może nawet tysiące kilometrów.
 
Zadbaj nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale także o swoich bliskich i innych użytkowników dróg – bądź odpowiedzialnym i mądrym kierowcą.
 
Zaczynany na każdej Stacji od 8:00 w sobotę – diagności, w miarę możliwości Stacji, będą do Waszej dyspozycji do godz.14:00.

Stacje kontroli pojazdów - współorganizatorzy

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów.
Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14
86-320 Łasin

Stacja Kontroli Pojazdów SAMPOL
ul. Konarskiego 35
86-300 Grudziądz

P.U.H. TOSPOL s.c.
ul. Karabinierów 10
86-300 Grudziądz

Pamiętajcie!

Stacje Kontroli Pojazdów pracują normalnie, dlatego:
STACJA KONTROLI POJAZDÓW DECYDUJE O KOLEJNOŚCI, W KTÓREJ BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ PRZYBYŁE POJAZDY
1. Pojazdy, które w tym dniu przyjadą na płatne badania techniczne MAJĄ PIERWSZEŃSTWO i mogą być obsługiwane przed pojazdami biorącymi udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Wiosna 2023.
2. Pojazdy biorące udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Wiosna 2023, w oczekiwaniu na bezpłatną kontrolę, ustawiają się w miejscu wytyczonym przez Obsługę (Pracowników) wybranej Stacji Kontroli Pojazdów tak, aby nie utrudniać wjazdu pojazdom przystępującym do okresowych/kontrolnych badań technicznych.
3. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może przerwać bezpłatną kontrolę w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim, aby rozpocząć procedurę płatnego badania technicznego innego pojazdu.
4. Każda osoba biorąca udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Wiosna 2023, ma obowiązek bezwzględnie stosować się do poleceń obsługi Stacji Kontroli Pojazdów.
5. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może odmówić przeprowadzenia bezpłatnego badania pojazdu bez podania przyczyny.
6. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów ostatecznie decyduje o czasie (godzinie) zakończenia swojego udziału w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Wiosna 2023.

Czekamy na was!

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy w imieniu swoim jak i naszych partnerów a zarazem współorganizatorów akcji.

Scroll to Top