Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów Jesień 2023

Zapraszamy na Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów

W sobotę 21 października 2023r. zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych użytkowników dróg i posiadaczy pojazdów na zaprzyjaźnione Stacje Kontroli Pojazdów, które dołączyły do naszej wspólnej akcji.
2 Stacje Kontroli Pojazdów z Grudziądza i 1 Stacja z Łasina otworzy się na kierowców, aby sprawdzić stan ich pojazdów przed zimą.
 
Po “połkniętych” kilometrach letnich wojaży, podczas których temperatury i panujące warunki mogły nieco wpłynąć na stan naszych pojazdów, warto zweryfikować chociażby te podstawowe punkty, aby być świadomym co jest do zrobienia, a dzięki temu zima na drodze będzie bezpieczniejsza.
 
Po sobotniej wizycie będziemy wiedzieć czy coś “stuka i puka”, co może “nie gra” jak powinno, a profesjonalna porada diagnosty ułatwi nam naprawę lub zachowanie dobrej kondycji naszego samochodu na kolejne setki, a może nawet tysiące kilometrów.
 
Zadbajmy wspólnie nie tylko o własne bezpieczeństwo, ale także o swoich bliskich i innych użytkowników dróg.
Bądźmy odpowiedzialnymi i świadomymi kierowcami.
 
Zaczynany na każdej Stacji od 8:00 w sobotę – diagności, w miarę możliwości Stacji, będą do Waszej dyspozycji do godz.14:00.

Stacje kontroli pojazdów - współorganizatorzy

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów.
Warsztaty Szkolne Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14
86-320 Łasin

Stacja Kontroli Pojazdów SAMPOL
ul. Konarskiego 35
86-300 Grudziądz

P.U.H. TOSPOL s.c.
ul. Karabinierów 10
86-300 Grudziądz

Pamiętajcie!

Stacje Kontroli Pojazdów pracują normalnie, dlatego:
STACJA KONTROLI POJAZDÓW DECYDUJE O KOLEJNOŚCI, W KTÓREJ BĘDZIE OBSŁUGIWAĆ PRZYBYŁE POJAZDY
1. Pojazdy, które w tym dniu przyjadą na płatne badania techniczne MAJĄ PIERWSZEŃSTWO i mogą być obsługiwane przed pojazdami biorącymi udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Jesień 2023.
2. Pojazdy biorące udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Jesień 2023, w oczekiwaniu na bezpłatną kontrolę, ustawiają się w miejscu wytyczonym przez Obsługę (Pracowników) wybranej Stacji Kontroli Pojazdów tak, aby nie utrudniać wjazdu pojazdom przystępującym do okresowych/kontrolnych badań technicznych.
3. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może przerwać bezpłatną kontrolę w ramach akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim, aby rozpocząć procedurę płatnego badania technicznego innego pojazdu.
4. Każda osoba biorąca udział w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Jesień 2023, ma obowiązek bezwzględnie stosować się do poleceń obsługi Stacji Kontroli Pojazdów.
5. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów może odmówić przeprowadzenia bezpłatnego badania pojazdu bez podania przyczyny.
6. Obsługa Stacji Kontroli Pojazdów ostatecznie decyduje o czasie (godzinie) zakończenia swojego udziału w akcji Otwarte Drzwi Stacji Kontroli Pojazdów z Automobilklubem Grudziądzkim – Jesień 2023.

Zapraszamy, zachęcamy I Czekamy na was!

W imieniu swoim jak i naszych partnerów a zarazem współorganizatorów akcji zapraszamy i czekamy na Wasz liczny udział.

Scroll to Top