Turystyczny rajd Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2023

Wyniki

dokumenty

Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy "Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2023"

turystycznych samochodowych mistrzostw okręgu bydgoskiego pzm 2023 - runda 6.

GTRS_PPZG2023_Plakat_A3_small

POD PATRONATEM

STEMPEL_patronat
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
MACIEJA GLAMOWSKIEGO
Powiat_grudziądzki_824x1023

STAROSTY GRUDZIĄDZKIEGO
ADAMA OLEJNIKA

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NA e-ODPRAWĘ

Każdy z uczestników powinien przeczytać dokument, a zalecamy nawet wydrukować i zabrać ze sobą na rajd, jako podręczną “ściągawkę”

e-ODPRAWA

Tu można dowiedzieć się szczegółów organizacyjnych przebiegu rajdu oraz uzyskać niezbędną wiedzę dotyczącą materiałów rajdowych – dzięki temu dokumentowi będzie z pewnością łatwiej.

START

Baza imprezy przed startem jak i rozpoczęcie rajdu zlokalizowane będą w  budynku Starostwa Powiatowego w Grudziądzu przy ul. Małomłyńskiej 1.

Start pierwszej załogi z tego miejsca nastąpi o godz. 10:00, po rozwiązaniu testu z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Pierwszej Pomocy.

A wszystkie szczegóły formalne, które warto wiedzieć znajdziecie w regulaminie.

Od 8:15 zaczynamy zapisy i dopełnienie wszystkich formalności co potrwa do 9:15.

TRASA

Trasa rajdu, podzielona na 2 odcinki, to ok. 60 km wyzwań, zagadek, łamigłówek, ale równocześnie przyjemności i relaksu w otoczeniu pięknych widoków oraz ciekawych obiektów.

Z czym każdy uczestnik zmierzy się podczas rajdu: wyzwania itinerera, obiekty do znalezienia ze zdjęć, odpowiedzi na pytania z trasy, próba sprawności prowadzenia pojazdu SZ, zadania rekreacyjno-sprawnościowe i oczywiście główna atrakcja zlokalizowana na samej mecie (i to nie tylko do zwiedzania).

META

Zwieńczeniem Rajdu będzie nie tylko zwiedzanie, ale sam obiekt Fortu VIII Klamry w zespole Twierdzy Chełmno.

Po przybyciu na metę, przedstawiciel każdej załogi będzie musiał wykazać się jeszcze “sokolim” okiem.

Uczestnicy, w oczekiwaniu na wyniki i zakończenie Rajdu, będą mogli ciekawie i aktywnie spędzić czas na terenie fortu, przy okazji regenerując siły po trudach Rajdu przygotowanym posiłkiem.

Zapraszamy WSZYSTKICH:  rodziny, przyjaciół, znajomych – czym nas więcej w samochodzie tym większe szanse na pokonanie postawionych zadań trasy. Sama trasa jak i jej wyzwania nie będą należeć do trudnych, więc doświadczenie na pewno nie będzie konieczne – to jest świetna impreza i okazja aby rozpocząć przygodę z turystyką samochodową (i nie tylko). A same rywalizacja to nie wszystko, ponieważ z doświadczenia już wiemy, że integracja turystów samochodowych, to wspaniała zabawa w fantastycznym gronie, świetnie spędzony czas i okazja do poznania na prawdę pozytywnych ludzi.

ZAPRASZAMY SERDECZENIE !

Scroll to Top