Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 – runda 3

Formularz zgłoszeniowy

Regulaminy gmk

Regulaminy super sprint 2022

dokumenty inne

GMK 2022 - runda 3. (finał)
Super Sprint 2022 - runda 5.

Wielu z nas niemal całe wakacje czekało na Finał Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2022.

18 września 2022r. poznamy nie tylko najlepszych w całym cyklu, Mistrzów w swoich klasach, ale przede wszystkim Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2022.

A to jeszcze nie wszystko – Finał GMK2022 jest jednocześnie 5.rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Super Sprincie 2022.

Ta runda z pewnością hojnie zasili stan punktowy uczestników w Super Sprincie oraz przyniesie gigantyczny zastrzyk punktów w cyklu Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2022.  W finałowej rundzie punktacja jest podwajana, więc wszystko może się jeszcze wydarzyć, każdy może jeszcze wskoczyć na podium, niezależnie od dotychczasowego dorobku punktowego. Nikt nie może być pewny swojego miejsca – W TEJ RUNDZIE TRZEBA WZIĄĆ UDZIAŁ !!!

lokalizacja

Finał odbędzie się na ul. Droga Graniczna.

Trasa szybka, ale zarazem wymagająca technicznie. Równiutki asfalt może pomóc, ale także wiele sekund zabrać przez nawet najmniejszą chwilę nieuwagi.

Biuro imprezy oraz park maszynowy dla uczestników zlokalizowany będzie na parkingu naszego sponsora Auto Strefa s.c. Okręgowa Stacji Kontroli Pojazdów Sigorski, Serocki w Grudziądzu przy ulicy Droga Graniczna 6.

trasa

zgłoszenia, wpisowe i regulaminy

Zgłoszenia

Zgłoszenia będą przyjmowane i weryfikowane w biurze imprezy w dniu 18 września od godziny 8:00 do 9:00.

Pojemność trasy to 40 załóg – liczy się kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy możecie, już tradycyjnie, wypełnić na 2 sposoby (jak kto woli):

1. Zgłoszenie on-line – przyciskiem wchodzicie i wypełniacie formularz przez stronę internetową, a następnie na podany przez was adres e-mail otrzymacie wstępne potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia z “garścią” dodatkowych informacji oraz w załączniku wypełniony przez was dokument.

2. Zgłoszenie PDF – to pusty formularz do wydrukowania i ręcznego wypisania drukowanymi literami (np. długopisem, piórem lub innym niezmazywalnym pisakiem)

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminami Ramowym i Uzupełniającym dla tej  rundy.

Wpisowe

Koszt wpisowego to:

  • 200 zł od kierowcy zrzeszonego w Klubie PZM z aktualnie opłaconą składką na 2022 r.,
  • 300 zł od kierowcy niezrzeszonego w Klubie PZM

Wpisowe płatne na konto Automobilklubu Grudziądzkiego:
07 1600 1462 1851 7107 0000 0001 BNP Paribas Bank Polska S.A.

lub w dniu imprezy w biurze w godz. 8:00 9:15.

Regulaminy i inne dokumenty

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminami Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy 2022 Ramowym i Uzupełniającym dla rundy 3. oraz Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Super Sprincie Ramowym i Uzupełniającym

Nie pomińcie również podanych w linkach bardzo cennych i obowiązujących informacji dostępnych na stronie internetowej PZM.

Zapraszamy

Scroll to Top